Lai pēc iespējas veiksmīgāk atbrīvotos no sava ‘Volkswagen Golf 1.8’, britu asprātis (vai nomākts vientuļnieks) ir ievietojis sludinājumu ar gumijas lelli. 

1 Pieliekot nedaudz radošas domāšanas, Golfa īpašnieks ir noslēpis defektu un rūsu, jo neviens nevar uztraukties, ja gumijas lelle labu gribēdama norāda uz defektiem. Vienīgais uztraukums ir tajā, cik daudz koīgo atmiņu pāris glabā šajā mašīnā. 

2 Taisnīgā metode ir atmaksājusies – pircēji tiek gan izklaidēti, gan informēti par automašīnas patieso stāvokli, savukārt īpašniekam tiek pievērsta sabiedrības uzmanība. Mašīna nav nekas jauns – otrās paaudzes Golf, kas ir “nogurusi”, tāpēc ir dabiski, ka tas  nokļūst eBay. 

3 Īpašnieks elementāri izskaidro gumijas lelles klātbūtni: “Nedēļas nogalē pie manis bija ieradies modelis, kuram patīk automašīna, tāpēc viņš uzstāja, lai novērtētu rumaka”. 

4 Pēc detalizētas pārbaudes “modelis” ir secinājis, ka motors un transmisija ir labi, bet problēma ir rūsa uz priekšējā spārna. Automašīnas cena jau ir pieaugusi no 99 pensiem līdz 205 mārciņām (252 eiro), ko izsolē var palielināt līdz 10. jūnijam. 

5 Nesaistīts – mēs ceram, ka šī automašīna kļūs par atspēriena punktu jaunāka transportlīdzekļa iegādei, kas reklāmas autoram varētu palīdzēt tikt pie īstas sievietes. 

Author

Write A Comment